Opis
LED podna lampa Forma F2027-48F WH dolazi u beloj boji, doprinosi modernom izgledu vaših prostorija. Jačina od 48W sa integrisanim LED svetlom omogućiće vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Pomoću daljinskog upravljača možete odabrati boju svetla u rasponu od 2700K do 6500K kao i dimovaje,sto omogućava da podesite jačinu svetla vašim potrebama.Poseduje mogućnost upravljanja putem mobilne aplikacije.Zbog svojih dimenzija od 250x1460mm i jednostavnog dizajna idealna je za spavaće ili dnevne sobe
| DETALJI O PROIZVODU | |
|---|---|
| Jačina | 48W |
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 2700K – 6500K |
| Dimabilna | DA |
| Daljinska kontrola | DA |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal + Plastika |
| Dimenzije | š: 250 mm, v: 1460mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |









Recenzije
Još uvek nema recenzija.