Opis
| DETALJI O PROIZVODU | |
|---|---|
| Kategorija | Unutrašnja rasveta |
| Tip | Podne lampe |
| Stil lampe | Moderna |
| Preporučena prostorija za korišćenje | dnevna soba, radna soba |
| Temperatura boje izvora svetlosti | promenljiva |
| Svetlosni tok izvora svetlosti (lm) | 1050 |
| Specifikacije izvora svetlosti | 20W |
| LED tehnologija | da |
| IP zaštita | IP20 |
| Boja lampe | crna |
| Materijal lampe | metal |
| Boja abažura | dimni |
| Materijal abažura | staklo |
| Vek trajanja izvora svetlosti (h) | 36000 |
| Energetska klasa izvora osvetljenja | G |
| Garancija (godina) | 5 |
| Ponderisana potrošnja energije (kwh/1000 ah) | 20.0 |
| Specifikacije osvetljenja | LED 20W |
| Primenjena voltaža | 230V, 50Hz |
| Vertikalno (mm) | 1350.0 |
| Prečnik | 240.0 |
| Jedinstvena veličina kutije X (cm) | 35.0 |
| Jedinstvena veličina kutije Y (cm) | 35.0 |
| Jedinstvena veličina kutije Z (cm) | 25.0 |
| Neto težina (kg) | 4.05 |
| Bruto težina | 4.46 |
| Temperatura boje (K) | 3000, 4000, 6000 |
| Podesiva temperatura boje | da |
| Podesiva osvetljenost | da |
| Način podešavanja osvetljenosti | sa prekidačem na dodir |
| Tip prekidača | sa prekidačem na dodir |
| Wi-Fi | ne |
| Dubina ugradnje (mm) | 250.0 |
| Klasa zaštite | II |
| Režim podešavanja temperature boje | sa prekidačem na dodir |
| Svetlosni tok svetlosnog izvora | 1260 |

























Recenzije
Još uvek nema recenzija.