Opis
| DETALJI O PROIZVODU | |
|---|---|
| Kategorija | Unutrašnja rasveta |
| Tip | Podne lampe |
| Stil lampe | Moderna |
| Preporučena prostorija za korišćenje | dnevna soba |
| Temperatura boje izvora svetlosti | promenljiva |
| Specifikacije izvora svetlosti | 19W |
| LED tehnologija | da |
| IP zaštita | IP20 |
| Boja lampe | mat crno |
| Materijal lampe | metal |
| Boja abažura | bela |
| Materijal abažura | plastika |
| Vek trajanja izvora svetlosti (h) | 25000 |
| Garancija (godina) | 5 |
| Ponderisana potrošnja energije (kwh/1000 ah) | 19.0 |
| Specifikacije osvetljenja | LED 19W |
| Primenjena voltaža | DC 12V |
| Horizontalno (mm) | 100.0 |
| Vertikalno (mm) | 1250.0 |
| Jedinstvena veličina kutije X (cm) | 20.0 |
| Jedinstvena veličina kutije Y (cm) | 5.5 |
| Jedinstvena veličina kutije Z (cm) | 119.5 |
| Neto težina (kg) | 1.366 |
| Bruto težina | 2.02 |
| Daljinski upravljač | da |
| Broj rezervnog daljinskog upravljača | 574 |
| RGB | da |
| Tip prekidača | sa prekidačem |
| Funkcija memorije | da |
| Wi-Fi | ne |
| Klasa zaštite | II |
| Režim memorije | sa prekidačem/ sa daljinskim upravljačem |















































Recenzije
Još uvek nema recenzija.