Opis
| DETALJI O PROIZVODU | |
|---|---|
| barkod | 8605031447750 |
| proizvod_naziv | M130510 P Spot lampa sa prekidačem 1xE14 40W Mitea Lighting |
| proizvod_kategorija | Dekorativna rasveta |
| proizvod_potkategorija | Lampe |
| proizvod_potkategorija 2 | Spot lampe |
| brend | MITEA Lighting |
| Način montaže | Na plafon ili na zid |
| Artikal | Spot lampa |
| boja | Saten nikl |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Metal + staklo |
| Sij. uključene uz proizvod | NE |
| Tip grla | E14 |
| Ready for LED | DA |
| Izvor svetla | max.40W |
| Stepen električne zaštite | I klasa |
| Radni napon | 220~240V |
| Dimabilnost | Ne |
| Temperatura okoline | 0~ +40 °C |
| Lumen flux (nom.) | 2800 (lm) |
| Garancija | 25 meseci |








Recenzije
Još uvek nema recenzija.