Opis
Spot lampa Forma FG153-6 BK+SG sa šest grla (GU10) doprinosi modernom izgledu vaših prostorija.Izrađena je od metala u crnoj boji dok je grlo je u boji zlata.Dizajn je modernog karaktera, sa elegantnim detaljima koji upotpunjuju njen luksuzni izgled.Zahvaljujući elegantnom horizontalnom obliku, bojama, originalnom i modernom dizajnu, može se uklopiti uz većinu enterijera.Zbog svojih dimenzija od 120x800x170mm ova lampa je idealna za trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe.
| DETALJI O PROIZVODU | |
|---|---|
| Jačina | Max. 50W |
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 6xGU10 |
| Boja | Crna + Zlatna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | d: 120mm, š: 800mm, v: 170mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |







