Opis
| DETALJI O PROIZVODU | |
|---|---|
| barkod | 5908254818134 |
| proizvod_naziv | AD-OP-6195WGU10 bela spot lampa 3xGU10 max.50W DOA ADVITI |
| proizvod_kategorija | Dekorativna rasveta |
| proizvod_potkategorija | Lampe |
| proizvod_potkategorija 2 | Spot lampe |
| brend | Adviti |
| Način montaže | Na plafon |
| Artikal | Spot lampa |
| boja | Bela |
| IP zaštita | IP20 |
| Sij. uključene uz proizvod | NE |
| Tip grla | GU10 |
| Ready for LED | DA |
| Izvor svetla | 3 x GU10 max.50W |
| Stepen električne zaštite | I klasa |
| Radni napon | 230V |
| Dimabilnost | Ne |
| Temperatura okoline | 0~ +40 °C |
| Lumen flux (nom.) | 2800 (lm) |








Recenzije
Još uvek nema recenzija.