Opis
LED podna lampa Forma F2078-12F BK dolazi u crnoj boji, doprinosi modernom izgledu vaših prostorija. Jačina od 12W sa integrisanim LED svetlom omogućiće vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Pomoću daljinskog upravljača možete odabrati boju svetla u rasponu od 3000K do 6400K kao i dimovaje,sto omogućava da podesite jačinu svetla vašim potrebama.Poseduje mogućnost upravljanja putem mobilne aplikacije.Zbog svojih dimenzija od 380x1250mm i jednostavnog dizajna idealna je za spavaće ili dnevne sobe
| DETALJI O PROIZVODU | |
|---|---|
| Jačina | 12W |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K/4000K/6400K |
| Dimabilno | DA |
| Daljinska kontrola | DA |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Crna |
| Materijal | Aluminijum + Plastika |
| Dimenzije | š: 380mm, v: 1250mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |










Recenzije
Još uvek nema recenzija.