Opis
| DETALJI O PROIZVODU | |
|---|---|
| barkod | 8605031400175 |
| proizvod_naziv | M66 Podna lampa crvena Mitea Lighting |
| proizvod_kategorija | Dekorativna rasveta |
| proizvod_potkategorija | Lampe |
| proizvod_potkategorija 2 | Podne lampe |
| brend | MITEA Lighting |
| Način montaže | Na pod |
| Artikal | Podna lampa |
| boja | Crvena |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Metal |
| Sij. uključene uz proizvod | NE |
| Tip grla | E27 |
| Ready for LED | DA |
| Izvor svetla | max.40W |
| Materijal abažura | Plastika |
| Stepen električne zaštite | II klasa |
| Radni napon | 220~240V |
| Dimabilnost | Ne |
| Temperatura okoline | 0~ +40 °C |
| Lumen flux (nom.) | 2800 (lm) |
| Prekidač | Međugajtanski |
| Dužina kabla | 2.5 m |








Recenzije
Još uvek nema recenzija.