Opis
Podna lampa Forma F7129-3F BK crna bela, sa tri grla(E27), predstavlja savršen spoj elegancije i funkcionalnosti. Kombinacija metala i platna donosi toplinu i sofisticiranost u svaki prostor, nudeći savremeni izgled sa klasičnim dodirima.Ova lampa se lako uklapa u različite stilove enterijera.Zbog svojih dimenzija od 500x1600mm idealan je za radne stolove, noćne ormariće ili kao dekorativni element u dnevnom boravku.
| DETALJI O PROIZVODU | |
|---|---|
| Jačina | Max. 40W |
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xE27 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal + Tekstil |
| Dimenzije | š: 500mm, v: 1600mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |







