Opis
| DETALJI O PROIZVODU | |
|---|---|
| Kategorija | Unutrašnja rasveta |
| Tip | Podne lampe |
| Stil lampe | Moderna |
| Preporučena prostorija za korišćenje | dnevna soba, radna soba |
| Temperatura boje izvora svetlosti | promenljiva |
| Svetlosni tok izvora svetlosti (lm) | 1800 |
| Specifikacije izvora svetlosti | 33W |
| LED tehnologija | da |
| IP zaštita | IP20 |
| Boja lampe | crna |
| Materijal lampe | metal |
| Boja abažura | bela |
| Materijal abažura | plastika |
| Vek trajanja izvora svetlosti (h) | 30000 |
| Energetska klasa izvora osvetljenja | G |
| Garancija (godina) | 5 |
| Ponderisana potrošnja energije (kwh/1000 ah) | 33.0 |
| Specifikacije osvetljenja | LED 33W |
| Primenjena voltaža | 230V, 50Hz |
| Horizontalno (mm) | 150.0 |
| Vertikalno (mm) | 1320.0 |
| Jedinstvena veličina kutije X (cm) | 6.4 |
| Jedinstvena veličina kutije Y (cm) | 14.2 |
| Jedinstvena veličina kutije Z (cm) | 133.0 |
| Neto težina (kg) | 1.29 |
| Bruto težina | 1.8 |
| Temperatura boje (K) | 3000, 3500, 4000 |
| Podesiva temperatura boje | da |
| Podesiva osvetljenost | da |
| Način podešavanja osvetljenosti | sa prekidačem |
| Tip prekidača | sa prekidačem |
| Wi-Fi | ne |
| Klasa zaštite | II |
| Režim podešavanja temperature boje | sa prekidačem |
| Svetlosni tok svetlosnog izvora | 3600 |







































Recenzije
Još uvek nema recenzija.