Opis
| DETALJI O PROIZVODU | |
|---|---|
| Kategorija | Unutrašnja rasveta |
| Tip | Podne lampe |
| Stil lampe | Moderna |
| Preporučena prostorija za korišćenje | dnevna soba, radna soba |
| Temperatura boje izvora svetlosti | toplo bela |
| Svetlosni tok izvora svetlosti (lm) | 2000 |
| Specifikacije izvora svetlosti | 30W |
| LED tehnologija | da |
| IP zaštita | IP20 |
| Boja lampe | brušeni hrom |
| Materijal lampe | metal |
| Boja abažura | bela |
| Materijal abažura | plastika |
| Vek trajanja izvora svetlosti (h) | 30000 |
| Energetska klasa izvora osvetljenja | G |
| Garancija (godina) | 5 |
| Ponderisana potrošnja energije (kwh/1000 ah) | 30.0 |
| Specifikacije osvetljenja | LED 30W |
| Primenjena voltaža | 230V, 50Hz |
| Horizontalno (mm) | 350.0 |
| Vertikalno (mm) | 1500.0 |
| Jedinstvena veličina kutije X (cm) | 7.0 |
| Jedinstvena veličina kutije Y (cm) | 33.0 |
| Jedinstvena veličina kutije Z (cm) | 148.0 |
| Neto težina (kg) | 2.925 |
| Bruto težina | 4.1 |
| Temperatura boje (K) | 3000 |
| Tip prekidača | sa prekidačem |
| Wi-Fi | ne |
| Dubina ugradnje (mm) | 260.0 |
| Klasa zaštite | II |
| Svetlosni tok svetlosnog izvora | 4000 |











































Recenzije
Još uvek nema recenzija.