Opis
LED visilica Forma KP7006-70V oličava raskošnu eleganciju, sa impresivnim rasporedom kristalnih elemenata. Unosi čist glamur u vaše prostorije i stvara očaravajuću igru svetlosti i senke u vašem okruženju.Prozirni kristali i metalni okvir savršeno se dopunjuju i daju svetlu elegantan, moderan izgled.Zbog svojih dimenzija od 800x1000mm ova visilica je idealna za moderne trpezarije, elegantne dnevne sobe ili kao stilizovani naglasak u vašem prostoru.Jačina od 70W sa integrisanim LED svetlom i bojom svetla od 4000K omogućiče Vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.
| DETALJI O PROIZVODU | |
|---|---|
| Jačina | 70W |
| Napon | 220-240V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 4000K |
| Boja | Bronza |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 800mm, v: 1000mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |









-300x300.jpg)
