Opis
LED visilica Forma F2047-56V BK koja dolazi u crnoj boji doprinosi modernom izgledu vaših prostorija.Jačina od 56W sa integrisanim LED svetlom omogućiče vam dugotrajno i elegantno osvetljenje.Takođe poseduje daljinski upravljač za odabir boje svetla u rasponu od 3000K do 6400K kao i dimovaje,sto omogućava da podesite jačinu svetla vašim potrebama.Zbog svojih dimenzija od 1200xØ800mm ova visilica je idealna za trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe.
| DETALJI O PROIZVODU | |
|---|---|
| Jačina | Max. 56W |
| Napon | 180-265V |
| Izvor svetla | Integrisani LED |
| Boja svetla | 3000K-6400K |
| Daljinska kontrola | DA |
| Dimabilno na daljisnki | DA |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | v: 1200mm, Ø 800mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |


-300x300.jpg)








