Opis
| DETALJI O PROIZVODU | |
|---|---|
| barkod | 8605031416183 |
| proizvod_naziv | -R M150120 spot lampa 2xGU10 max. 50W bakarna Mitea Lighting |
| proizvod_kategorija | Dekorativna rasveta |
| proizvod_potkategorija | Lampe |
| proizvod_potkategorija 2 | Spot lampe |
| brend | MITEA Lighting |
| Način montaže | Na plafon |
| Artikal | Spot lampa |
| boja | Bakarna |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Metal |
| Sij. uključene uz proizvod | GU10 |
| Tip grla | GU10 |
| Izvor svetla | 2 x GU10 max.50W |
| Stepen električne zaštite | I klasa |
| Radni napon | 220~240V |
| Dimabilnost | Ne |
| Temperatura okoline | 0~ +40 °C |
| Lumen flux (nom.) | 2800 (lm) |











Recenzije
Još uvek nema recenzija.