Opis
| DETALJI O PROIZVODU | |
|---|---|
| barkod | 5908254841521 |
| proizvod_naziv | ADVITI AD-OP-6479BGU10 1xGU10 max.12W crna spot lampa sa prekidačem MALTA SP 1 |
| proizvod_kategorija | Dekorativna rasveta |
| proizvod_potkategorija | Lampe |
| proizvod_potkategorija 2 | Spot lampe |
| brend | Adviti |
| Način montaže | Na plafon ili na zid |
| Artikal | Spot lampa |
| boja | Crna |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Aluminijum (Al) |
| Izvor svetla | max.12W |
| Stepen električne zaštite | I klasa |
| Radni napon | 230V |
| Lumen flux (nom.) | 2800 (lm) |















Recenzije
Još uvek nema recenzija.