Opis
Crna podna lampa Forma F7263-7F izrađena je od metala u dimenzijama 585x1620mm.Ima sedam grla(E27) koja će obezbediti optimalno osvetljenje u svakoj prostoriji. Može se iskoristiti za osvetljenje dnevne sobe, radnih prostora ili kutke za opuštanje
| DETALJI O PROIZVODU | |
|---|---|
| Jačina | Max. 60W |
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 7XE27 |
| Boja | Crna + Mat zlato |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | š: 585mm, v: 1620mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |







