Opis
Podna lampa Forma F7130-1F GD u boji zlata, sa jednim grlom(E27), predstavlja savršen spoj elegancije i funkcionalnosti. Kombinacija metala i stakla donosi toplinu i sofisticiranost u svaki prostor, nudeći savremeni izgled sa klasičnim dodirima.Ova lampa se lako uklapa u različite stilove enterijera.Zbog svojih dimenzija od 400x1580mm idealan je za radne stolove, noćne ormariće ili kao dekorativni element u dnevnom boravku.
| DETALJI O PROIZVODU | |
|---|---|
| Jačina | Max. 40W |
| Tip grla | 1xE27 |
| Napon | 220-240V |
| Boja | Zlatna |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 400mm, v: 1580mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |







