Opis
| DETALJI O PROIZVODU | |
|---|---|
| barkod | 8605031464382 |
| proizvod_naziv | M50-C Podna lampa 1xE27 Mitea Lighting |
| proizvod_kategorija | Dekorativna rasveta |
| proizvod_potkategorija | Lampe |
| proizvod_potkategorija 2 | Podne lampe |
| brend | MITEA Lighting |
| Način montaže | Na sto |
| Artikal | Podna lampa |
| boja | Crna |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Metal + staklo |
| Sij. uključene uz proizvod | NE |
| Tip grla | E27 |
| Ready for LED | DA |
| Izvor svetla | max.60W |
| Stepen električne zaštite | II klasa |
| Radni napon | 220~240V |
| Dimabilnost | Ne |
| Lumen flux (nom.) | 2800 (lm) |
| Životni vek | 20.000 h na 25° C |
| Prekidač | Podni (nagazni) |
| Dužina kabla | 1,8m |













Recenzije
Još uvek nema recenzija.