Opis
Luster Forma ML1415-8 CL predstavlja izuzetno elegantan i luksuzan detalj koji će oplemeniti svaki prostor. Izrađen od kvalitetnog metala i stakla, što omogućava lako uklapanje u različite stilove enterijera. Stakleni detalji koji ga krase dodaju mu sofisticiranost i prefinjenost, stvarajući blistav efekat u prostoru. Opremljen je sa osam E14 grla, pružajući prijatno i ujednačeno osvetljenje. Sa dimenzijama 1200x750x600mm koje omogućavaju da bude centralni element prostorije, ovaj luster je savršen izbor za enterijere u kojima se kombinuju klasičan i moderan dizajn.
| DETALJI O PROIZVODU | |
|---|---|
| Jačina | Max. 40W |
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 8xE14 |
| Boja | Providna |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 750mm, v1: 600mm, v2: 1200mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |











