Opis
Naziv proizvoda: Visilica F7032-3V Šifra proizvoda: F7032-3L Uvoznik: Zemlja porekla: N. R. Kina
| DETALJI O PROIZVODU | |
|---|---|
| Jačina | Max. 60W |
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 3xE27 |
| Boja | Crna + Staro zlato |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 1200mm, v: 1500mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |








