Opis
Spot lampa Forma FE408-2 BK+WD sa dva grla (E14) doprinosi modernom izgledu vaših prostorija.Izrađena je od metala crne boje a abažuri od stakla sa elementima od drveta.Dizajn je modernog karaktera, sa elegantnim detaljima koji upotpunjuju njen luksuzni izgled.Zahvaljujući elegantnom horizontalnom obliku, bojama, originalnom i modernom dizajnu, može se uklopiti uz većinu enterijera.Zbog svojih dimenzija od 300x130mm ova lampa je idealna za trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe.
| DETALJI O PROIZVODU | |
|---|---|
| Jačina | Max. 40W |
| Napon | 220-240V |
| Tip grla | 2xE14 |
| Boja | Crna + drvo |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | š: 300mm, v: 130mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |







